Cennik

Dodatkowa płyta CD
5,00 zł

RTG

Wymaga skierowania

Cena

Zdjęcie punktowe zęba/wewnątrzustne NIE 50,00 zł
Zdjęcie pantomograficzne cyfrowe całkowite TAK 80,00 zł
Zdjęcie pantomograficzne cyfrowe 1 sektor TAK 60,00 zł
Zdjęcie pantomograficzne: każdy kolejny sektor TAK 10,00 zł
Zdjęcie cefalometryczne cyfrowe TAK 80,00 zł
Zdjęcie stawów skroniowo – żuchwowych cyfrowe TAK 80,00 zł
Zdjęcie cyfrowe zatok czołowych i obocznych nosa TAK 80,00 zł
Komplet zdjęć cyfrowych (panorama + cefalo) TAK 140,00 zł

Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Szanowni Pacjenci,
mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo w związku z ewolucją zjawiska epidemii związanego z szerzeniem się infekcji COVID-19 („KORONAWIRUS”) oraz odpowiadając na potrzebę zapewnienia dostępu do „RTG” przygotowaliśmy dodatkowe procedury bezpieczeństwa aby stopniowo rozpocząć przyjmowanie Pacjentów na „RTG”.

Wznowiliśmy przyjęcia w zakresie „RTG” od 30 marca 2020 r./poniedziałek/.

Przed wizytą prosimy o wcześniejszy kontakt pod nr telefonu: +48 510 971 305

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeżeli między innymi:
  • mają Państwo objawy chorób sezonowych – gorączka, kaszel, przeziębienie, ból gardła, trudności z oddychaniem – nie przychodźcie lub przenieście lub odwołajcie wizytę (najlepiej telefonicznie)!!!

lub
  • mieli Państwo w ostatnich 14 dniach kontakt z osobami z chorobą COVID-19 stwierdzonymi lub podejrzewanymi – nie przychodźcie lub przenieście lub odwołajcie wizytę (najlepiej telefonicznie)!

Już na tym etapie apelujemy w interesie nas wszystkich abyśmy wszyscy podawali wszędzie oświadczenia zgodne ze stanem faktycznym!!! Tym bardziej, że nie ma sankcji (za gorączkę, kaszel, przeziębienie itd. a jedyna niedogodność to brak „RTG”!!! Nie zarazisz innych ale też sam się nie zarazisz choćby w wyniku obniżonej odporności!!!

Pamiętajmy, że robimy to dla całego społeczeństwa. Inne postępowanie może doprowadzić do tego, że społeczeństwo nie będzie mieć dostępu do wielu usług w tym usług medycznych. Bądźmy odpowiedzialni także za innych!!! Bądźmy solidarni pokoleniowo!!!

Eliminując personel medyczny prowadzisz do tego, że inna osoba, która potrzebuje pomocy w tym „RTG” może jej nie otrzymać! Liczymy na zrozumienie.

Pozdrawiamy serdecznie
Rentgenodiagnostyka Stomatologiczna Kościan
close-link